İHK’na hayırlı olsun ziyareti.

Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş ve

Merkez Hakem Kurulundan MHK sonra Ahmet Kemiksizoğlunun istifasıyla boşalan İl Hakem Kurulu Başkanlığına Şükrü Özkan ve ekibi atanmıştı. Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretin de bulunarak destek verdi.

BIRLIK VE BERABERLIK MESAJI

Hayırlı olsun ziyaretinde duygu ve düşüncelerini paylaşıp birlik ve beraberlik mesajı veren Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş Taban birlikleri olarak her zaman bir arada olmamız gerekiyor ve istişare içinde bulunmalıyız. Yeni yönetimi ve değerli dostlarımı öncelikle tebrik ediyorum. MHK Genel merkez ile olan ilişkilerini sıcak temaslarını biliyorum. Bunu en iyi şekilde değerlendireceklerini ve Sakarya futboluna değer katacaklarına inanıyorum. Sakaryamıza çok büyük katkı sağlayacaklardır. Klasman hakemlerinin bölgesel atletizm test koşuları da ilk defa Sakaryada yapılacak olması da göreve gelir gelmez ilk icraatları oldu. İlimizin böyle bir organizasyon ve faaliyete ev sahipliği yapacak olması da bu durumu özetlemiş oldu. İkili beceri ilişkiler çok önemli. Şükrü Özkan ve ekibinin arı gibi çalışıp büyük başarılara imza atacakları daha şimdiden görülüyor. Atletizm pistinde görev alacak hakem arkadaşlarımızı ve görev alan tüm kardeşlerimizi kutluyorum. Hepsinin hakemlik kariyerini de biliyorum tecrübeleri ile katkı sağlayacaklarına da inancım tamdır. Değerli dostum Şükrü Özkan ve ekibine başarılar diliyorum.

Merkez Hakem Kurulundan MHK sonra Ahmet Kemiksizoğlunun istifasıyla boşalan İl Hakem Kurulu Başkanlığına Şükrü Özkan ve ekibi atanmıştı. Sakarya AFD Başkanı Ömer Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretin de bulunarak destek verdi.

BIRLIK VE BERABERLIK MESAJI

Hayırlı olsun ziyaretinde duygu ve düşüncelerini paylaşıp birlik ve beraberlik mesajı veren Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş Taban birlikleri olarak her zaman bir arada olmamız gerekiyor ve istişare içinde bulunmalıyız. Yeni yönetimi ve değerli dostlarımı öncelikle tebrik ediyorum. MHK Genel merkez ile olan ilişkilerini sıcak temaslarını biliyorum. Bunu en iyi şekilde değerlendireceklerini ve Sakarya futboluna değer katacaklarına inanıyorum. Sakaryamıza çok büyük katkı sağlayacaklardır. Klasman hakemlerinin bölgesel atletizm test koşuları da ilk defa Sakaryada yapılacak olması da göreve gelir gelmez ilk icraatları oldu. İlimizin böyle bir organizasyon ve faaliyete ev sahipliği yapacak olması da bu durumu özetlemiş oldu. İkili beceri ilişkiler çok önemli. Şükrü Özkan ve ekibinin arı gibi çalışıp büyük başarılara imza atacakları daha şimdiden görülüyor. Atletizm pistinde görev alacak hakem arkadaşlarımızı ve görev alan tüm kardeşlerimizi kutluyorum. Hepsinin hakemlik kariyerini de biliyorum tecrübeleri ile katkı sağlayacaklarına da inancım tamdır. Değerli dostum Şükrü Özkan ve ekibine başarılar diliyorum

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir