Ömer Bektaş Trabzonlu Ceyhun Gülselam’ı ağırladı.

 

 

 

 

 

 

 

Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve Trabzonsporlu milli Futbolcumuz Ceyhun Gülselam kahvaltıda buluştu.
Sakarya’da ailesinin yanına gelen Ceyhun Gülselam Hollanda kampına hareket etmeden önce dernek başkanı Ömer Bektaş ile hasret giderdi.Şehri Sefa da yapılan kahvaltıda İşletme sahibi Şeker Afyon,M.Ali Çalışkan,Feridun Özdemir hazır bulundu.Geçtiğimiz günlerde Amatör Futbolcular Derneğinin düzenlediği 2.Yılın Altın Enleri ödül töreninde Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak’ın ‘Yılın Futbolcusu’ seçilmiş ancak kampta olduğu için ödülünü alamamıştı.
Ceyhun Gülselam yaptığı açıklamada’ Onur kampta olduğu için ödül törenine katılamadı ve çok üzüldü.Kendisini bu ödüle layık gören herkese selam ve teşekkürlerini iletmemi istedi.Öğrendiğimize göre çok güzel bir gece olmuş.Derneğinizin yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyoruz.’dedi.
Recep Onur Kıvrak’ın ödülünü kendisine ulaştırmak üzere Ceyhun Gülselam’a Şehri Sefa Cafe sahibi Şeker Afyon Dernek Başkanı Ömer Bektaş ile birlikte verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir